Bezpłatna wycena Pozycjonowania

Twoją stronę odwiedza coraz mniej użytkowników? Nie przybywa nowych odwiedzających? Nie chcesz być uzależnionym od płatnych rozwiązań? Mamy rozwiązanie.

Darmowa wycena pozycjonowania - uzupełnij poniższe dane

Jak działamy?

Działamy zgodnie z swoim sumieniem. Stosujemy jedynie bezpieczne praktyki.

Optymalizacja strony

Przed pozycjonowaniem sprawdzamy optymalizację Twojej strony lub sklepu pod względem technicznym.

Optymalizacja contentu

Optymalizujemy treści zawarte na Twojej www, aby Google jak najlepiej rozumiał zawartość Twojej strony.

Link building

Zdobywamy linki dla Twojego serwisu z darmowych jak i płatnych miejsc w sieci. Podglądamy najlepszych.

Raportowanie działań

Otrzymujesz od nas co tygodniowy lub co 4 tygodni raport z przeprowadzonych prac.

Monitoring strony www

Czy wiesz, że ponad 3/4 błędów SEO na stronę generuje właściciel? Monitorujemy, naprawiamy w pakiecie.

Prowadzimy Blog

Prowadzimy Twój firmowy blog. Piszemy treści dobrej i bardzo dobrej jakości na Twoją witrynę www.

Jak pozycjonujemy?

Pierwszą czynnością jest analiza (audyt) Państwa strony. Analizujemy jej zawartość i wprowadzamy poprawki. Jest to czynnosć niezbędna przed rozpoczęciem pracy.

W drugiej kolejności przystępujemy do działań off site. Poprawiamy na biężąco błędy powstałe przy uzytkowaniu sklepu lub strony www. Dla Twojej domeny zdobędziemy m.in najważniejsze linki konkurencji. Wyszukamy najlepsze frazy do pozycjonowania, w tym również frazy do pozycjonowania long tail. Dzięki czemu szybko pozyskasz pierwszych odwiedzających z Google już nawet w 1 miesiącu.

Obsługiwani klienci

%

Średni Wzrost odwiedzin

%

~ Wyższa sprzedaż

Tygodniowy raport

W raporcie przedstawiamy m.in aktualne pozycje oraz ich wzrost przy współpracy z naszą agencją. Otrzymają Państwo również raporty z płatnych serwisów jak Majestic lub Ahref.

Prócz pozycji w raporcie znajdą się również inormacje jakie działania podjęliśmy i co było wykonane. Każda czynność czy też zdobyty link zostaje do końca.

1250+

Sukbrybentów. Dowiedz się pierwszy o nowych wiadomościach z świata ebiznesu. Nie wysyłamy Spamu. Wysyłany raz w tygodniu spis

więcej odwiedzin i większa konwersja!

To coś co jest dla nas najważniejsze. Nasz sukces jest wtedy… Gdy Twoją witrynę odwiedza większa liczba użytkowników, podwyższa się konwersja przy zakupach w sklepie www czy też odwiedzjący częściej się kontaktują z Twoją firmę przez formularz kontaktowy lub telefon.

Aktualnie pozycjonowane przez nas frazy

%

Możliwy wzrost klientów w trzech pierwszych miesiącach

Częste pytania i odpowiedzi o pozycjonowanie

Stosujecie praktyki black hat?

Oczywiście, że nie. Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Wiele pytań dostajemy od klientów, którzy zlecili pozycjonowanie lub kupili pakiet ekstra, mocnych linków z popularnego marketu/sklepu w Polsce. Nie, nie dodajemy linków z automatów do spamowych katalogów. Ogólnie katalogi wypadły już z gry kilka lat temu.

Czy mogę bezproblemowo zerwać umowę?

Oczywiście. Umowę można zerwać na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego. Jeśli praca obejmuje miesięczną płatność do 26 to prosimy o informację 2 dni przed.

Kiedy otrzymam raport?

Raport wysyłamy zazwyczaj na koniec okresu rozliczeniowego lub kilka dni po. jeśli pracujemy od 26 do 26 kolejnego miesiąca to raport z pozycjonowania otrzymasz 26 lub maksymalnie 3 dni robocze po terminie rozliczeniowym.

Pozycjonujecie za efekt?

Nie. Jest to nieuczciwa forma pozycjonowania względem agencji. Załóżmy: Kilka agencji pozycjonuje za efekt tą samą frazę. Trudność tego słowa wzrasta i ponoszone są wyższe koszty. Część agencji ucieknie do praktyk black hat, które mogą na krótko wynieść naszą domenę na 1 miejsca, ale po chwili spadnie w dół i całkiem możliwe z filtrem od Google.

Jaki jest minimalny budżet?

Nie ma minimalnego budżetu. Pozycjonowanie możemy rozpocząć od 100zł miesięcznie. Chociaż przy takiej kwocie na efekty będziemy musieli sporo poczekać. Każda dołożona cegiełka, nawet jedna miesięcznie przybliża nas do zbudowania Twojego sukcesu w sieci.

Nasze usługi SEO

Już nie bawem!

W trakcie przygotowań

W trakcie przygotowań

W trakcie przygotowań

W trakcie przygotowań

W trakcie przygotowań

W trakcie przygotowań

SEO BLOG

Odwiedź nasz blog SEO i dowiedz się więcej o pozycjonowaniu swojego adresu w przeglądarce www

Interesuje mnie pozycjonowanie

My też chcemy pozycjonować Twoją firmę w wyszukiwarce Google! Wypełnij poniższy formularz wyceny. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe